Blackdog Beroun: Luxusní psí hotel v Berouně pro vaše zvířata

Blackdog Beroun

Co je Blackdog Beroun?

Blackdog Beroun je luxusní psí hotel v Berouně, který poskytuje komfortní a bezpečné ubytování pro vaše zvířata. Je to ideální místo pro dočasné umístění vašich psů, když se nemůžete o ně postarat. Hotel je vybaven moderními a prostornými klecemi, které jsou přizpůsobeny potřebám různých plemen. Naším hlavním cílem je zajistit, aby se vaše zvířata cítila jako doma a byla pečlivě opečovávána během svého pobytu ve Blackdog Beroun.

Poloha a vybavení psího hotelu v Berouně.

Blackdog Beroun se nachází v klidné lokalitě v blízkosti města Beroun. Hotel je obklopen přírodou a poskytuje ideální prostředí pro pobyt vašich zvířat. Vybavení hotelu je moderní a luxusní, s prostornými pokoji pro psy, které jsou vybaveny pohodlnými postelemi a hračkami. K dispozici je také venkovní ohrada, kde si psi mohou užít volný pohyb a hrát si s ostatními psy. Pro zajištění bezpečnosti je celý areál oplocen a monitorován kamerovým systémem. Vaše zvířata budou mít ve Blackdog Beroun veškerý komfort, který si zaslouží.

Nabízené služby a péče o vaše zvířata.

Blackdog Beroun se specializuje na poskytování špičkových služeb a péče o vaše zvířata. V našem psím hotelu můžete očekávat kompletní péči, která zahrnuje krmení, procházky, hry a společnost. Naše vyškolené a zkušené personál se postará o každou potřebu vašeho mazlíčka. Navíc máme veterinární dohled k dispozici 24 hodin denně, abychom zajistili maximální bezpečnost a pohodu vašich zvířat. Vaše mazlíčky budou v naší péči cítit jako doma a budou dostávat veškerou lásku a pozornost, kterou si zaslouží.

Ceník a rezervace pobytu ve Blackdog Beroun.

Ceník a rezervace pobytu ve Blackdog Beroun jsou jednoduché a přehledné. Cena za jednu noc v luxusním psím hotelu je 800 Kč. Pokud se rozhodnete pro delší pobyt, nabízíme slevy - 10% sleva na pobyty nad 7 dní a 20% sleva na pobyty nad 14 dní. Rezervace je možná telefonicky nebo emailem. Doporučujeme rezervovat svůj pobyt co nejdříve, zejména během letních měsíců, kdy je poptávka vyšší. Vaše zvířata si zaslouží jen to nejlepší!

Zkušenosti a reference spokojených zákazníků.

Zkušenosti a reference spokojených zákazníků jsou pro nás v Blackdog Beroun velmi důležité. Naše psí hotelové služby již využilo mnoho majitelů zvířat a jejich ohlasy jsou velmi pozitivní. Zákazníci si chválí přátelský a profesionální přístup našeho personálu, který se o jejich čtyřnohé miláčky stará s láskou a péčí. Děkujeme za všechny kladné hodnocení, které nám pomáhají neustále zdokonalovat naše služby. Jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout vašim zvířatům luxusní pobyt plný pohodlí a radosti.

Kontaktní informace a otevírací doba psího hotelu.

Kontaktní informace a otevírací doba psího hotelu:

Blackdog Beroun se nachází na adrese U Pivovaru 123, 266 01 Beroun. Pro rezervace a další dotazy můžete kontaktovat recepci telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na info@blackdogberoun.cz. Otevírací doba hotelu je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 16:00 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu!

Závěrem můžeme říci, že Blackdog Beroun je skutečně luxusní psí hotel, který poskytuje špičkové služby pro vaše zvířata. Jeho poloha v klidné přírodě nedaleko Berouna a jeho moderní vybavení ho činí ideálním místem pro dovolenou vašich čtyřnohých miláčků. Nabízené služby, jako je individuální péče, strava dle potřeb a bohatý program aktivit, zajistí, že se vaše zvířata budou cítit jako doma. Ceník je přiměřený a rezervace pobytu je snadná. Spokojení zákazníci chválí profesionálnost personálu a pečlivou péči o jejich mazlíčky. Pokud hledáte psí hotel v Berouně, doporučujeme vám Blackdog Beroun - místo, kde se váš pes bude cítit jako ve svém druhém domově.

Publikováno: 30. 11. 2023

Kategorie: zvířata

Autor: Jiřina Veverková

Tagy: blackdog beroun | psí hotel v berouně